Asansörlü Taşımacılık

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Türkiye’nin nüfusu her geçen gün hızla artmaktadır. Buna bağlı olarak insanların konaklama için daha büyük evlere, daha büyük alana ihtiyaçları olmaktadır. Şehirde bulunan evlerin geniş bir alana yayılması sonucunda ise bazı problemler ortaya çıkabilmekte daha fazla altyapıya, hastaneye ve okula ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durumun kontrol altına alınması için yüksek katlı binalar yapılmaya başlanmıştır. Özellikle sürekli göç alan illerimizden biri olan Kahramanmaraş’ta sıklıkla eski binalar yıkılmakta ve yerinde çok yüksek katlı siteler yapılmaktadır. Bu binalara yeni taşınan insanların da sıklıkla asansörlü taşımacılık hizmetlerine ihtiyacı olmaktadır. Yıllardan beri tecrübesi ve referanslarıyla kendini kanıtlamayı başarmış olan Kahramanmaraş Nakliyat bu hizmeti veren firmaların en prestijlisidir.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Şirketimiz çok uzun süredir asansörlü nakliyat hizmeti verdiği için bu işlem gerçekleştirilirken hangi araçların kullanılması, hangi eşyaların ne şekilde yerleştirilmesi ve ne sıklıkla kullanılan araçların bakımlarının yapılması gerektiğini çok iyi bilmektedir. Firmamız nakliyat işlemlerine başlamadan önce dairenin hangi katta olduğunu belirlemektedir. Dairenin bulunduğu kata uygun olan asansör seçilmekte ve kontrolleri yapılmaktadır. Asansörün güvenli olduğu tespit edildikten sonra taşıma gerçekleştirilmekte ve varış noktasına ulaşılmaktadır. Ardından gerekli ayarlamalar ve güvenlik önlemleri alındıktan sonra eşyalar doğru bir şekilde gereken kata taşınmakta ve müşterinin işi tamamlanmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Sürecimiz

Şirketimiz Kahramanmaraş’nın her ilçesine hizmet verebilmektedir. Bu hizmetleri verirken farklı durumlarda ne gibi yollar izlenmesi gerektiğini bilen şirketimiz, evden eve nakliyat sırasında belirli adımları kullanmaktadır. İlk olarak müşterilerden evde bulunan eşya miktarı, taşınacak ve ulaşılacak evin adresleri ve bulunduğu kat sayıları gibi bilgiler alınmaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda filomuzdan bir araç belirlenmekte ve randevu zamanı alınmaktadır. Taşımanın yapılacağı gün eşyalar doğru tekniklerle paketlenmekte ve araca dikkatli bir şekilde yüklenmektedir. Araca yüklenen eşyaların listesi yapıldıktan sonra sigorta işlemleri yapılmaktadır. Ardından araç yola çıkmakta ve en kısa sürede varış noktasına ulaşmaktadır. Asansöre ihtiyaç duyuluyorsa asansör kullanılmakta yoksa kas gücüyle eşyalar taşınmaktadır. Ardından müşteriden geri bildirim alınarak işlemler tamamlanır.