Depolama

DEPOLAMA HİZMETİ

İnsanlar sürekli bir bölgeden başka bir yere doğru gidip gelmek zorundadır. Bunun sebebi de insanların ihtiyaçların ve hayattaki alışkanlıklarının sürekli değişmesidir. Hayat koşullarının da bu durumun ortaya çıkmasında oldukça etkili olduğunu söylenebilir. İnsanlar bu yer değiştirmeler sırasında sahip olduğu eşyaları da yanında taşımak istemektedir. Ancak bu yer değiştirme uzun süreli olarak yapılıyorsa genellikle eski evde bulunan eşyalar da kişiyle birlikte yolculuk etmektedir. Herkesin bu eşyaları aynı anda taşıyacak bir araca sahip olmadığı düşünülürse nakliyatçılık, günümüzde en fazla ihtiyaç duyulan mesleklerden birisidir. Nakliyat işlemleri sadece bir evden diğerine eşya taşımaktan meydana gelmez. Aynı zamanda ofisler, parça eşyalar taşınabilmekte ve depolama hizmetleri de verilmektedir. Kahraman Nakliyat bu hizmetleri Kahraman ili içerisinde veren şirketler arasında zirvede bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Kahramanmaraş, evden eve nakliyat hizmetinden en çok yararlanan illerimizden birisidir. Buna bağlı olarak her gün, şirketimiz tarafından çok fazla sayıda nakliye işlemi başarıyla tamamlanmaktadır. Bazı durumlarda müşterilerimizin yeni evlerine geçmek için taşıyacağı eşyaların depolanması gerekmektedir. Bu gerekliliği gören şirketimiz böyle bir hizmeti de müşterilerine vermektedir. Korunaklı, rutubetsiz ve merkezi yerlerde saklanan eşyalar günü geldiğinde müşterilerimizin bulunduğu eve taşınabilmektedir. Depo kullanımı konusunda teftiş yapan kurumlardan tam puan alan firmamız gün geçtikçe depo sayısını ve kalitesini artırmaktadır.
Şehirler Arası Nakliyat Yapılırken Depo Kullanımı

Firmamızın iş kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin yüksek olmasına bağlı olarak hizmet alanı da oldukça genişlemiştir. Şirketimiz Türkiye’deki birçok ilden ve ilçeden Kahramanmaraş’a veya Kahramanmaraş’tan Türkiye’nin çoğu yerine nakliyat hizmeti verebilmektedir. Aynı şehir içinde yapılan nakliyat işlemlerinde olduğu gibi şehirler arası nakliyat yapılırken de depoya ihtiyaç duyulabilmektedir. Şirketimiz başka şehirdeki müşterilerimizin eşyalarını Kahramanmaraş’a taşımakta ve ihtiyaç duyulursa burada depolamaktadır. Aynı şekilde başka bir ile nakliyat yapılacağı zaman, buradaki depolarda eşyalar depolanmakta ve daha sonra zamanı geldiğinde nakliyat işlemleri tamamlanmaktadır. Eğer siz de firmamızdan böyle bir hizmet almak istiyorsanız ofisimize uğrayabilir, internet sitemizden bilgi alabilir ya da telefon numaramız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.