Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Nakliyat hizmeti almak isteyen vatandaşlarımızın dikkat etmesi gereken pek çok konu bulunmaktadır. Her ne kadar pek çok müşteri sadece fiyat ve sürenin önemli olduğunu düşünse de eşyaların güvenliği ve sapasağlam istenilen yere ulaştırılması bu iki kriterden çok daha önemlidir. Eğer eşyalar yolda zarar görürse karşılaşılacak maddi hasar ucuz nakliyatın daha pahalıya patlamasına yol açmaktadır. Her zaman iyi bir fiyat politikasıyla müşterilerine hizmet veren Kahramanmaraş Nakliyat, Kahramanmaraş ilinde verdiği nakliyat hizmetleri sırasında müşterilerinin eşyalarının herhangi bir zarar görmemesi için tüm önlemleri almaktadır. Eşya paketleme ve ambalajlama, bu önlemlerden en önemlisi ve şirketimizin en çok araştırma, geliştirme çalışması yaptığı önlem alma yöntemidir.

Evden Eve Nakliyat Sırasında Ne Gibi Adımlardan Geçiliyor?

Kahramanmaraş, evden eve nakliyat hizmetlerimizi verirken eşyaların güvenliğini sağlamak, aldığımız işi hızlı bir şekilde bitirmek ve müşteri memnuniyetimizi artırmak için birçok adımdan geçilmektedir. İlk olarak müşterimize taşınacak olan eşyaların miktarı sorulmaktadır. Bu bilgi alındıktan sonra iki ev hakkında bilgiler alınmakta ve aradaki mesafe belirlenmektedir. Daha sonra müşterimize bir fiyat verilmekte ve anlaşma sağlandığında randevu günü ve saati netleştirilmektedir. Eşyaların miktarına göre belirlediğimiz aracımız belirlenen saatte adrese ulaşmakta ve paketleme işlemlerine başlanılmaktadır. Her eşya büyüklüğüne, şekline, malzemesine ve sağlamlığına göre farklı paketleme ve ambalajlama malzemeleri kullanılarak koruma altına alınmaktadır. Ardından aracımıza yüklenen eşyaların hepsine sigorta yapılmakta ve gerekli adrese doğru yola çıkılmaktadır. Adrese ulaşıldığında eğer gerekliyse asansör kullanılmakta ve işlem kısa bir süre içinde tamamlanmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Nedir?

Gün geçtikçe artan yüksek katlı binalara bağlı olarak nakliyat işlemlerinin de insan gücüyle tamamlanası zorlaşmıştır. Buna bağlı olarak şirketimiz farklı yükseklikteki binalar için farklı asansörler kullanmaya başlamıştır. Kullanılan asansörler evin dışına yerleştirilmekte ve balkondan ya da pencerelerden eşyalar içeri taşınmaya başlanmaktadır. Tabii taşıma öncesinde kullanılacak olan asansörün kontrolleri yapılmakta ve güvenlik önlemleri alınmaktadır. Şirketimiz Kahramanmaraş asansörlü nakliyat hizmeti veren şirketlerinden biri olarak tüm bu önlemleri almakta ve uzman kadrosuyla hızlı ve güvenli bir şekilde işlemlerini tamamlamaktadır.