Parça Eşya Nakliyat

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Nakliyat işlemleri her zaman evin tamamını kapsayacak şekilde yapılmaz. Her ne kadar Kahramanmaraş şehrinde hizmet veren Kahramanmaraş Nakliyat olarak sıklıkla ev ve ofis taşımacılığı yapsak da bazı durumlarda parça eşya nakliyat hizmeti de verebiliyoruz. Bu tarz nakliyatlarda genellikle filomuzda bulunan küçük ama kaliteli araçları seçiyoruz. Bu sayede hem aracımız gereksiz yakıt harcamıyor hem de büyük araçlarımız ev veya ofis nakliyat hizmeti alan müşterilerimizin hizmetine sunulabiliyor. Bu nakliyatlarda genellikle koltuklar, yataklar veya taşıması kolay olmayan eşyaları taşınıyor.

Şehirler Arası Nakliyat ve Parça Eşya Taşımacılığı

Müşterilerimiz genellikle aynı şehirden aldığı parça eşyalarını evlerine veya ofislerine taşıtmak için bize ulaşsa da bazı durumlardan şehirler arası nakliyat hizmetimizle parça eşya taşımacılığı hizmetimizi birleştirmek durumunda kalıyoruz. Başka şehirden alınan veya tamire gönderilen parça eşyaları taşımak için de şirketimiz var gücüyle çalışmaktadır. Bu hizmetimizi genellikle Kahramanmaraş ilinden başka şehirlere taşıma olarak yapsak da müşterilerimizin isteği doğrultusunda tam tersi şekilde de hizmet verebiliyoruz. Bu hizmeti verirken eşyaların herhangi bir zarar görmesini engellemek için ev taşımacılığı sırasında uyduğumuz kurallara uyuyor ve verdiğimiz hizmetin kalitesinin yüksek olmasını sağlıyoruz.

Parça Eşya Taşımacılığı ve Sigortalı Nakliyat

Parça eşyaları taşırken uyduğumuz birçok kural bulunmaktadır. Bu kurallardan ilki eşyaların hepsine eksiksiz olarak sigorta yapılmasıdır. Bu sayede müşterilerimizin aklında soru işareti kalmamakta ve güvenli bir çalışan müşteri ilişkisi oluşturulmaktadır. Şirketimizin bu tutumuna bağlı olarak herhangi bir sorunla veya kazayla karşılaşılsa dahi maddi kaybın tamamı sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Böylece müşterilerimizin eşyalarının maddi değeri koruma altına alınmaktadır. Sigorta dışında dikkat ettiğimiz kurallardan ikincisi ise eşyaların paketlenmesidir. Eşyaların paketlenmesi sırasında her türden parça için farklı paketleme ve ambalajlama teknikleri uygulanmaktadır. Örnek vermek gerekirse, televizyonlar çok kırılgan olduğu için koltuklara nazaran daha sağlam bir malzemeyle paketlenmektedir. Ambalajlama teknikleri sayesinde de eşyaların paketlerin içinde hareket edip sağa sola hareket etmesi engellenmektedir. Sigortalı nakliyat ve parça eşya taşımacılığı hizmetini başarılı bir şekilde birleştiren şirketimiz git gide hizmet alanını genişletmektedir.