Sigortalı Nakliyat

SİGORTALI NAKLİYAT

Ülkemizde insan nüfusunun hızla yükseldiği illerden biri Kahramanmaraş’dır. Kahramanmaraş sürekli olarak farklı illerden, kendi köy ve ilçelerinden şehir merkezlerine göç almaktadır. Bu duruma bağlı olarak insanların yeni bir ev kurmaya ihtiyacı olmaktadır. Bu ihtiyacı gerçekleştirmek için genellikle eski evlerindeki eşyalarını yeni evlerine taşımaktadırlar. Taşıma işlemlerini gerçekleştirmek için ise nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. İhtiyacın artmasına bağlı olarak sürekli sektöre yeni firmalar girmektedir. Bu firmaların çoğu tecrübesiz ve özensiz bir şekilde hizmet verdiği için vatandaşlarımız mağdur olabilmekte ve maddi kayıplarla karşılaşabilmektedir. Şirketimizin insanların iyi hizmete ulaşabilmesini sağlamak için her geçen gün ekibini büyütmekte ve en önemlisi sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir.

Şehiriçi Nakliyat Hizmetleri

Şirketimiz Kahramanmaraş Nakliyat olarak Kahramanmaraşşehiriçi nakliyat hizmetleri verirken sigorta dışında daha pek çok hususa da dikkat etmektedir. Filomuzda yer alan araçların bakımları sürekli olarak yapılmaktadır. Arızası olduğu tespit edilen araçlar arıza giderilene kadar kullanılmamakta ve böylelikle hem çalışanlarımızın hem de müşterilerimizin eşyalarının tehlike altına girmesi engellenmektedir. Bunun dışında paketleme alanında çalışan personellerimize yeni ambalajlama teknikleri öğretilmekte ve işlerini daha iyi bir şekilde yapmaları sağlanmaktadır. Ayrıca müşterilerle olan ilişkilerimizi geliştirmek için personellerimiz uygun kişilerden seçilmektedir. Bunun dışında nakliye yapılacak olan ev yüksek bir kattaysa kas gücü yerine asansörlerden yararlanılarak daha güvenli ve hızlı bir nakliyat yapılması sağlanmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir?

Her nakliyat işinde olduğu gibi asansörlü nakliyat yaparken de izlediğimiz yollar ve dikkat ettiğimiz hususlar bulunmaktadır. Böyle bir nakliyatın gerçekleşmesi söz konusu olduğu zaman, taşınacak olan eşyaların büyüklüğü, ağırlığı ve sayısı tespit edilir. Bu değişkenlere göre asansörlerimizden biri seçilir ve kontrolleri yapılır. Nakliyenin yapılacağı eve ulaşıldığı zaman asansör dikkatli bir şekilde kurulur. Asansörün iyi bir açıyla yerleştirildiğinde emin olunduğu zaman kontroller yapılır ve güvenlik önlemleri alınır. Ardından eşyalar büyüklük sırasına göre sıralanır ve taşıma işlemlerine başlanır. Eşyalar balkon veya pencerelerden evin içine aktarılır. Ardından nakliyat işlemi tamamlanmış olur ve müşterilerden geri bildirim alınır.